Často kladené otázky

Podľa čoho sú číslované čiapky?

Čiapky sú číslované podľa obvodu hlavy dieťaťa. Pri veľkostiach 0 – 6, ktoré máme v ponuke je každá veľkosť určená pre určitý rozsah. Rozdelenie veľkosti si môžete pozrieť vo veľkostných tabuľkách.

Do akej vonkajšej teploty je možné ísť s dieťaťom von pri fusaku s Outlast®-om?

Nie je možné konkrétne povedať do akej mínusovej teploty je možno ísť von pri fusaku s Outlast®-om. Vo všeobecnosti však možno povedať, že pri oblečení a výrobkoch s Outlast®-om, Vám stačí o jednu až dve vrstvy menej oblečenia v porovnaní s bežným oblečením. Je to však individuálne.

Ako prať?

Na etikete všetkých výrobkov sú odporúčané spôsoby prania. Odporúčané je pranie na 40 C° a bez použitia aviváže.

Kedy dostanem tovar?

Podľa zvoleného spôsobu doručenia posielame tovar kuriérom, alebo poštou. Po odoslaní tovaru Vás informujeme o odoslaní a čísle zásielky pri zvolenom spôsobe. Zvyčajne pri odoslaní kuriérom je tovar na druhý pracovný deň u Vás. Pri odoslaní poštou je čas dodania 1-3 pracovné dni.

Je možné si dohodnúť dátum a miesto dodania?

Áno. Ak máte špecifické požiadavky ohľadom času a miesta dodanie je možné to uviesť do poznámky pri objednávke, alebo sa s nami dohodnúť na čísle 0944 959 232.

Musím sa registrovať?

Nie, môžete vytvoriť objednávku bez registrácie.

Je možnosť vymeniť si veľkosť ak nesedí?

Áno, stačí nám zaslať nevyhovujúci tovar na našu adresu a informovať nás o požadovanej veľkosti.

Aký je rozdiel medzi tenkým (letným) a hrubým (zimným) oblečením s Outlast®-om?

Tenké je skôr určené pre teplejšie obdobie počas roka, alebo na nosenie vo vnútri. Hrubšie oblečenie je skôr pre chladnejšie obdobia. Z hľadiska funkčnosti a obsahu Outlast® je minimálny rozdiel medzi tenkým a hrubým. Takže tenšie možno použiť aj v chladnejších obdobiach a naopak.

Je vhodné oblečenie s Outlast®-om pre šport?

Áno, najmä na športy, pri ktorých dochádza k striedavým záťažiam. Napríklad pri lyžovaní, bežkovaní, futbale a pod. Naše výrobky pri nich pracujú ako regulácia potenia a tepelnej pohody. Čiže, keď je telo v záťaži, materiál odoberá teplo z pokožky a uchováva ho pre neskoršie použitie. Následne, keď sa zastavíte materiál Vás zohrieva naakumulovaným teplom.